O naszej działalności

Głównym profilem działalności firmy jest wymiana walut oraz działalnośś na rynku finansowym. W najbliższej przyszłości będziemy otwierali nowy punkt skupu i sprzedaży metali kolorowych oraz płatności bieżące, a także obsługa Western Union i system pożyczkowy.

Przez wszystkie lata swojej działalności, dokładnie poznawaliśmy potrzeby Klientów, uważnie wsłuchiwaliśmy się w ich oczekiwania i wymagania. Na bieżąco śledziliśmy też zmieniający się rynek. Dziś wiedza, jaką zdobyliśmy pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasze kantory cieszą się dużym zaufaniem wśród Klientów. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc oraz korzystne warunki kursów.

QUEST to nowoczesna firma, która działa nieprzerwanie od 1995 roku.

Oferujemy bezpieczne transakcje walutowe po bardzo korzystnych kursach. Naszą siłą jest zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem. Zapraszamy do współpracy nie tylko w zakresie kupna, ale i sprzedaży walut. W naszych kantorach przeprowadzamy transakcje gotówkowe oraz kartą lub przelewem poprzez konto bankowe – w zależności od preferencji Klienta.

a

Opinie naszych klientów